DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC

China Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC leverancier

Grote Afbeelding :  Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCC
Certificering: CE, ISO9001, RoHS
Modelnummer: Focc-A003

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Verpakking Details: Doos van 12 individueel In zakken gedane Adapters of Aangepaste Vereisten
Levertijd: Levertijd 5 - 7 Werkdagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Zilver Materiaal: Metal
Schakelaar 1: SC UPC Schakelaar 2: ST UPC
Tapgat: Fosfoorbrons Type: Duplex

Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC

 

 

Korte Samenvatting 

 

Modelaantal: Focc-A003
Gebruik: Optische Vezel
Type: Duplex
Verbinding: Sc aan ST
Materiaal: Metaal
Tapgat: Fosfoorbrons

 

 

Kort Sprekend 

 

 

FOCC-Sc aan ST Hybride Vezel Optische Adapters is allen met plastic huisvesting, flenstype, met zirconiumdioxydekoker voor singlemode en bronskoker voor multimode, Blauw voor singlemode PC en Beige voor multimode PC.

 

 

Toepassingen 

 

 

Communicatie ruimten; 

FTTH (Vezel aan het Huis); 

LAN (Lokaal Gebiedsnetwerk); 

FOS (vezel optische sensor); 

Vezel Optisch Communicatiesysteem; 

De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over; 

De bereidheid van het defensiegevecht. 

 

 

Eigenschappen 

 

 

Ultra laag toevoegingsverlies; 

IEC60B74-14; F04 (JIS C5973); Focis-3; TIA/EIA-604-3A;  

Telcordia gr.-326-4 Volgzame KERN; 

UL94 V -0 schatte het plastic hpusing of beschikbare metaalhuisvesting; 

Met of zonder flensopties voor installatieflexibiliteit; 

Volgzame RoHS. 

 

 

Specificatie

Zirconiumdioxydekokers

Phosporbrons

Toevoegingsverlies

Typische ≦0.05dB;  Max≦0.20dB

Typische ≦ 0.10dB

Duurzaamheid

<>

Nota: Zirconiumdioxyde met SMF-Vezel, Phospor-Bronskoker wordt met MMF-Vezel wordt getest getest die

 

 

Het opdracht geven van de tot Duplexadapters van Informatiesc 

 

 

TYPE

WIJZE

BESCHRIJVING

KOKER

KLEUR

FOCC NR.

Sc-Duplex

MM.

Lange Flens

Metaal

Beige

A002

Sc-Duplex

MM.

Lange Flens

Ceramisch

Beige

A003

Sc-Duplex

SM

Geen Klem/Schroef zet op

Ceramisch

Blauw

A004

Sc-Duplex

SM

Lange Flens

Ceramisch

Blauw

A005

Sc-Duplex

SM

Lange Flens

Metaal

Blauw

A006

 

 

Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC 

 

Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC 

 

 

Het verschepen via Die Volgende Hulpmiddelen of Aangepaste Methodes 

 

 

FC de vezel Vaste Singlemode Compatibele Vezel van Type Optische Dempers

 

 

FOCC-Kwaliteit van de Vezel de Optische Adapter 

 

 

Optisch de Adaptersc van de netwerkvezel aan ST Duplexschakelaar voor Singlemode PC

 

 

 

Nota's: 

 

 

De prijzen en de specificaties zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar. 
FOCC is niet de oorzaak van typografische of fotografische fouten. 

Tevreden om ons in focc@fiberfocc.com voor gedetailleerd onderzoek te contacteren. 

Contactgegevens
FOCC TECHNOLOGY CO,.LIMITED

Contactpersoon: Ms. Clare Wong

Tel.: 86-755-36933697

Fax: 86-755-86583530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)