DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC

China Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCC
Certificering: CE, ISO9001, RoHS
Modelnummer: Focc-A003

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Verpakking Details: Doos van 12 individueel In zakken gedane Adapters of Aangepaste Vereisten
Levertijd: Levertijd 5 - 7 Werkdagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vorm: Square Materiaal: Metal
Connector: FC GS-code: 85369000
Kokermateriaal: Fosfoorbrons Wijzetype: Multimode

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC

 

 

Korte Samenvatting 

 

Modelaantal: Focc-A003 
Vorm: Vierkant 
HS Code: 85369000 
Schakelaar: FC 
Wijzetype: Multimode 
Kokermateriaal: Fosfoorbrons 

 

 

Kort Sprekend 

 

 

Van de de Vezel is de Optische Fosfoor van FOCC FC van de het Bronskoker Materiële Adapter allen met plastic huisvesting, flenstype, met zirconiumdioxydekoker voor singlemode en bronskoker voor multimode, Blauw voor singlemode PC en Beige voor multimode PC. 

 

Technologie-Tekeningsmening 

 

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC 

 

 

Toepassingen 

 

 

Communicatie ruimten; 

FTTH (Vezel aan het Huis); 

LAN (Lokaal Gebiedsnetwerk); 

FOS (vezel optische sensor); 

Vezel Optisch Communicatiesysteem; 

De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over; 

De bereidheid van het defensiegevecht. 

 

 

Eigenschappen 

 

Dekkings volledige waaier van de producten van NTT FC; 

TIA/EIA, de 326-kern van CEI en van Telcordia gr. normennaleving; 

Ontmoet alle verordeningen van RoHS en van het BEREIK; 

Brandbaarheidsclassificatie: UL 94V-0. 

 

 

Specificatie

Zirconiumdioxydekokers

Phosporbrons

Toevoegingsverlies

Typische ≦0.05dB;  Max≦0.20dB

Typische ≦ 0.10dB

Duurzaamheid

<>

Nota: Zirconiumdioxyde met SMF-Vezel, Phospor-Bronskoker wordt met MMF-Vezel wordt getest getest die

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie 

 

TYPE

WIJZE

BESCHRIJVING

KOKER

KLEUR

FOCC NR.

Sc-Duplex

MM.

Lange Flens

Metaal

Beige

A002

Sc-Duplex

MM.

Lange Flens

Ceramisch

Beige

A003

Sc-Duplex

SM

Geen Klem/Schroef zet op

Ceramisch

Blauw

A004

Sc-Duplex

SM

Lange Flens

Ceramisch

Blauw

A005

Sc-Duplex

SM

Lange Flens

Metaal

Blauw

A006

 

 

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC 

 

 

Het verschepen via Die Volgende Hulpmiddelen of Aangepaste Methodes 

 

FC de vezel Vaste Singlemode Compatibele Vezel van Type Optische Dempers

 

 

FOCC-Kwaliteit van de Vezel de Optische Adapter 

 

 

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc het Duplex Vierkante FC Type van de Schakelaarflens voor Multimode PC

 

 

 

Nota's: 

 

De prijzen en de specificaties zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar. 
FOCC is niet de oorzaak van typografische of fotografische fouten. 

Tevreden om ons in focc@fiberfocc.com voor gedetailleerd onderzoek te contacteren. 

Contactgegevens
FOCC TECHNOLOGY CO,.LIMITED

Contactpersoon: Ms. Clare Wong

Tel.: 86-755-36933697

Fax: 86-755-86583530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)