DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

glasvezel transceiver

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel transceiver

(8)
China RJ45-Optische de Zendontvanger1.25g SFP Optische Module van de Kopervezel met Router en Schakelaar fabriek

RJ45-Optische de Zendontvanger1.25g SFP Optische Module van de Kopervezel met Router en Schakelaar

RJ45-Optische de Zendontvanger1.25g SFP Optische Module van de Kopervezel met Router en Schakelaar FOCC-module 10/100/1000 van het merkrj45 SFP koper met autoonderhandeling. Werkt op standaardkoper Cat5, Kat 5e... Read More
2015-05-21 19:07:01
China Actieve Vezel Optische 10 Gigabit Ethernet Kleine vorm-Factor Pluggable Zendontvanger SFP+ fabriek

Actieve Vezel Optische 10 Gigabit Ethernet Kleine vorm-Factor Pluggable Zendontvanger SFP+

Actieve Vezel Optische 10 Gigabit Ethernet Kleine vorm-Factor Pluggable Zendontvanger SFP+ FOCC-Directe maakt de Vezel Optische Zendontvanger 10GbE SFP+ Koperkabels vast voorziet de betaalbare connectiviteit ... Read More
2015-05-21 19:07:01
China Cisco-Optische de Zendontvanger Multimode 10G SFP+ Optische Module van de Jeneverbessen Compatibele Vezel fabriek

Cisco-Optische de Zendontvanger Multimode 10G SFP+ Optische Module van de Jeneverbessen Compatibele Vezel

Cisco-Optische de Zendontvanger Multimode 10G SFP+ Optische Module van de Jeneverbessen Compatibele Vezel Ons dit soort zendontvanger is een multimode 10G SFP+ optische module op korte termijn volgzaam met bril ... Read More
2015-05-21 19:07:01
China de Vezel Optische Zendontvanger van 100GbE CFP4/SFP-Zendontvangermodule voor Netwerk fabriek

de Vezel Optische Zendontvanger van 100GbE CFP4/SFP-Zendontvangermodule voor Netwerk

de Vezel Optische Zendontvanger van 100GbE CFP4/SFP-Zendontvangermodule voor Netwerk FOCC GVB werd ontworpen na de Kleine vorm-Factor Pluggable zendontvanger (SFP) interface, maar is beduidend groter om 100Gbps ... Read More
2015-05-21 19:07:01
China Module van de de Zendontvangerqsfp28 Multimode SFP Zendontvanger van de hoge snelheids100g Vezel de Optische fabriek

Module van de de Zendontvangerqsfp28 Multimode SFP Zendontvanger van de hoge snelheids100g Vezel de Optische

Module van de de Zendontvangerqsfp28 Multimode SFP Zendontvanger van de hoge snelheids100g Vezel de Optische Onze QSFP28-module is een 4 kanaalzendontvanger geschikt om 100 Gbps gelijktijdig over te brengen en ... Read More
2015-05-21 19:07:01
China Tweerichtings40gbe-Vezel Optische Zendontvanger AWG30 van QSFP+-Kabelassemblage fabriek

Tweerichtings40gbe-Vezel Optische Zendontvanger AWG30 van QSFP+-Kabelassemblage

Tweerichtings40gbe-Vezel Optische Zendontvanger AWG30 van QSFP+-Kabelassemblage Dit soort de Kabelassemblage van QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) is geschikt voor zeer korte afstanden en ... Read More
2015-05-21 19:07:01
China Multimode van de de Vezel Optische Enige Vezel van Sc van BiDi LC Zendontvanger 1.25Gbps van SFP met SMF fabriek

Multimode van de de Vezel Optische Enige Vezel van Sc van BiDi LC Zendontvanger 1.25Gbps van SFP met SMF

Multimode van de de Vezel Optische Enige Vezel van Sc van BiDi LC Zendontvanger 1.25Gbps van SFP met SMF Dit soort Zendontvangers van Vezel de Optische SFP met hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend ... Read More
2015-05-21 19:07:01
China De Module Dubbele LC Schakelaar van Multimode Vezel1000base SX Optische Zendontvanger en DDM fabriek

De Module Dubbele LC Schakelaar van Multimode Vezel1000base SX Optische Zendontvanger en DDM

De Module Dubbele LC Schakelaar van Multimode Vezel1000base SX Optische Zendontvanger en DDM FOCC-merk MM. 850nm multi-mode vezel 1000BASE-SX Module met dubbele LC-Type schakelaar en DDM.Operates op standaard ... Read More
2015-05-21 19:07:01
Page 1 of 1