DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Media Converter

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Media Converter

(6)
China Singlemode Duplexvezel Optisch die Media Convertorsc met IEEE802.3 10Base-t wordt geëindigd fabriek

Singlemode Duplexvezel Optisch die Media Convertorsc met IEEE802.3 10Base-t wordt geëindigd

Singlemode Duplexvezel Optisch die Media Convertorsc met IEEE802.3 10Base-t wordt geëindigd Goede Prestaties Leeft volledig IEEE802.3 10Base-t, de norm van IEEE802.3u 100Base-TX/FX na; Heb SNMP-beheersfunctie ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China 10/100M WDM BIDI Enige de Media van Vezel Snelle Ethernet Schakelaar 20km van Convertorsc fabriek

10/100M WDM BIDI Enige de Media van Vezel Snelle Ethernet Schakelaar 20km van Convertorsc

10/100M WDM BIDI Enige de Media van Vezel Snelle Ethernet Schakelaar 20km van Convertorsc Dit soort de Vezel Snelle Media van 10/100Base Enige Convertor kan optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen de ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China De Vezel Optische Media van hoge snelheidsethernet Convertor Gigabit voor de Transmissie van kabeltelevisie/van Gegevens fabriek

De Vezel Optische Media van hoge snelheidsethernet Convertor Gigabit voor de Transmissie van kabeltelevisie/van Gegevens

De Vezel Optische Media van hoge snelheidsethernet Convertor Gigabit voor de Transmissie van kabeltelevisie/van Gegevens 1000M de aanpassings snelle optische de Media van Ethernet Convertor is een nieuw die ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China De Media van de de Schakelaarvezel van Sc/ST de Optische Vezel van de Convertor Enige Wijze aan Netwerk rj-45 fabriek

De Media van de de Schakelaarvezel van Sc/ST de Optische Vezel van de Convertor Enige Wijze aan Netwerk rj-45

De Media van de de Schakelaarvezel van Sc/ST de Optische Vezel van de Convertor Enige Wijze aan Netwerk rj-45 Dit soort Media Convertor maakt het mogelijk om netwerkmedia te mengen om totale kosten van ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China De Media van de Vezel verbindt de Optische Ethernet van overgangsnetwerken Convertor UTP-Koper fabriek

De Media van de Vezel verbindt de Optische Ethernet van overgangsnetwerken Convertor UTP-Koper

De Media van de Vezel verbindt de Optische Ethernet van overgangsnetwerken Convertor UTP-Koper Dit soort Ethernet-Media Convertor is een economische manier om de afstand (tot 2Km) van netwerkknopen uit te ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Het Koper van Gigabitethernet aan Vezel Optisch Media Convertortx 1000Base Dubbel Punt fabriek

Het Koper van Gigabitethernet aan Vezel Optisch Media Convertortx 1000Base Dubbel Punt

Het Koper van Gigabitethernet aan Vezel Optisch Media Convertortx 1000Base Dubbel Punt FOCC dit soort Gigabit-Media Convertors verbond doorzichtig koper met vezel. Onze Gigabit Ethernet aan Vezelconvertors ... Read More
2015-05-21 19:08:01
Page 1 of 1