DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

China Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel leverancier

Grote Afbeelding :  Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCC
Certificering: CE, ISO9001, RoHS
Modelnummer: Focc-A002

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Verpakking Details: Doos van 12 individueel in zakken gedane adapters met facultatieve beëindigingsdoos
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Blauwe of Aangepaste Vereiste Kleur Materiaal: Plastic
Connector: SC Pools: UPC
Vezelverenigbaarheid: Multimode; Singlemode Vezelwijze: Singlemode; Multimode

Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

 

 

Sc-de adapters worden gebruikt om schakelaars van de industrie de standaardsc te koppelen. De adapters zijn beschikbaar met metaal

en die de ceramische groeperingskokers, en zijn kleur voor gemakkelijke identificatie wordt gecodeerd. De duplexadapters keuren goed

twee simplexschakelaars of één duplexverbinding. De hybriden zijn beschikbaar voor speciale toepassingen. 

 

 

Specificatie

Zirconiumdioxydekokers

Phosporbrons

Toevoegingsverlies

Typische ≦0.05dB;  Max≦0.20dB

Typische ≦ 0.10dB

Duurzaamheid

<>

Nota: Zirconiumdioxyde met SMF-Vezel, Phospor-Bronskoker wordt met MMF-Vezel wordt getest getest die

 

 

Eigenschappen van de vezel de Optische Adapter 

 

 

Ultra laag toevoegingsverlies;  
IEC60B74-14; F04 (JIS C5973); Focis-3; TIA/EIA-604-3A;  
Telcordia gr.-326-4 Volgzame KERN;  
UL94 V -0 schatte het plastic hpusing of beschikbare metaalhuisvesting;  
Met of zonder flensopties voor installatieflexibiliteit;  
Volgzame RoHS.  

 

 

Toepassing van de vezel de Optische Adapter   

 

 

Een kabel aan kabel vezel optische verbinding;  
Kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel.  

 

 

Het opdracht geven van de tot Duplexadapters van Informatiesc 

 

 

TYPE

WIJZE

BESCHRIJVING

KOKER

KLEUR

FOCC NR.

Sc-Simplex

MM.

Lange Flens

Metaal

Beige

A002

Sc-Simplex

MM.

Lange Flens

Ceramisch

Beige

A003

Sc-Simplex

SM

Geen Klem/Schroef zet op

Ceramisch

Blauw

A004

Sc-Simplex

SM

Lange Flens

Ceramisch

Blauw

A005

Sc-Simplex

SM

Lange Flens

Metaal

Blauw

A006

 

 

Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

 

 

Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

 

 

Het verschepen door Hulpmiddelen of Aangepaste Methodes Te volgen 


FOCC-Koppeling van de de Vezel Optische Adapter van Sc ST paste Singlemode Duplex Verbonden Kabel aan

 

 

Onze de Kwaliteitswaarborg van de Vezel Optische Adapter 

 

 

Singlemode Sc UPC die Simplex de Adapter Intern Blind oppoetsen van de Vezel Optisch Kabel

 

 

Nota's: 

 

 

De prijzen en de specificaties zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar. 
FOCC is niet de oorzaak van typografische of fotografische fouten. 

Voor meer deails tevreden om ons te contacteren is focc@fiberfocc.com direct, uw keuzen onder onze beste dienst. 

Contactgegevens
FOCC TECHNOLOGY CO,.LIMITED

Contactpersoon: Ms. Clare Wong

Tel.: 86-755-36933697

Fax: 86-755-86583530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)