DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Splitter

(8)
China De enige Optische Splitser van de Wijze1×4 TBC Vezel voor Optische Module en de Vezelsensor fabriek

De enige Optische Splitser van de Wijze1×4 TBC Vezel voor Optische Module en de Vezelsensor

De enige Optische Splitser van de Wijze1×4 TBC Vezel voor Optische Module en de Vezelsensor 1×4 de monolithische koppelingen (de Enige Koppeling van de Wijze Enige Fusie) hebben de compacte pakketgrootte, het ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China PLC Verlies van de het Venster Singlemode Passieve Optische Splitser van de Vezel het Optische Splitser Dubbele fabriek

PLC Verlies van de het Venster Singlemode Passieve Optische Splitser van de Vezel het Optische Splitser Dubbele

PLC Verlies van de het Venster Singlemode Passieve Optische Splitser van de Vezel het Optische Splitser Dubbele PLC van de het Venster Singlemode Optische Koppeling van de Vezel de Optische Splitser Dubbele ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV fabriek

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Het passieve Optische van de Splitserskoppeling van de Netwerkvezel Optische Singlemode Type fabriek

Het passieve Optische van de Splitserskoppeling van de Netwerkvezel Optische Singlemode Type

Het passieve Optische van de Splitserskoppeling van de Netwerkvezel Optische Singlemode Type Dit is Singlemode type en Enige venstersplitser/Koppeling gebruikte precisietechnologie om licht van enige/veelvoudig... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Optische Koppeling 1310nm 1550nm, PLC Optische Splitser van de douane Singlemode Vezel fabriek

Optische Koppeling 1310nm 1550nm, PLC Optische Splitser van de douane Singlemode Vezel

Optische Koppeling 1310nm 1550nm, PLC Optische Splitser van de douane Singlemode Vezel Onze diverse golflengte van 1310nm, 1550nm, 1310 & 1550nm 3 x 3 Singlemode Monolithische Vezel Optische Koppeling wordt ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Het veelvoudige PLC van Blockless van het Kanaal Minisignaal Optische Passieve Apparaat van de Splitsersvezel fabriek

Het veelvoudige PLC van Blockless van het Kanaal Minisignaal Optische Passieve Apparaat van de Splitsersvezel

Het veelvoudige PLC van Blockless van het Kanaal Minisignaal Optische Passieve Apparaat van de Splitsersvezel Wij zijn de vezelplc splitsersfabrikant in China. De PLC Splitser is vezel passief apparaat voor ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Breedbandom3 Vezel Optische Splitser, Multiwijze Gesmolten Koppeling met Diverse Schakelaars fabriek

Breedbandom3 Vezel Optische Splitser, Multiwijze Gesmolten Koppeling met Diverse Schakelaars

Breedbandom3 Vezel Optische Splitser, Multiwijze Gesmolten Koppeling met Diverse Schakelaars FOCC dit soort 850nm & 1310nm Dubbel Venster 1 x 2, wordt 2 x 2 Multimode Gesmolten Vezel Optische Koppeling gebouwd ... Read More
2015-05-21 19:08:01
China Zet de de Vezel Optische Splitser van het Multiportfbt Netwerk, Passief Optisch Machtsra \ CK Splitser op fabriek

Zet de de Vezel Optische Splitser van het Multiportfbt Netwerk, Passief Optisch Machtsra \ CK Splitser op

Zet de de Vezel Optische Splitser van het Multiportfbt Netwerk, Passief Optisch Machtsrek Splitser op Dit soort één deelcomponenten voor de netwerken van GPON FTTx, optische splitsers kan in het Hoofdkantoor of ... Read More
2015-05-21 19:08:01
Page 1 of 1