DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

China Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB leverancier

Grote Afbeelding :  Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCC
Certificering: CE; ISO9001; RoHS
Modelnummer: FOCC - ATT016

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Verpakking Details: Doos van 12 individueel In zakken gedane Dempers met Facultatieve Beëindigingsdoos
Levertijd: Levertijd 5 - 7 Werkdagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Levering vermogen: 9500 stukken van Capaciteit per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: blauwe Demping waarde: 1 ~ 30dB
Huisvesting: Plastic Dempertype: LC mannetje aan Wijfje
Werkende Golflengte (MM.): 850nm; 1300nm Werkende Golflengte (SM): 1200~1600nm, 1200~1600nm; 1310nm; 1550nm; 1310/1550nm

Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

 

 

FOCC dit soort Optische Mannetje van de Voorzien van een netwerklc UPC Singlemode Vaste Vezel aan Vrouwelijke Loopback-Demper (10dB) w/Zirconia Koker, het gebruikte in de vezel optische mededelingen om de optische vezelmacht op een bepaald niveau te verminderen. 

 

 

Mechanische Tekening 

 

 

Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

 

 

Kort Beschrijvingen 

 

 

Dempertype

LC mannetje aan wijfje

Huisvesting 

Plastiek

Kleur

Blauw

Verminderingswaarde

1 ~ 30dB

Werkende Golflengte (SM)

1200 ~ 1600nm, 1200 ~ 1600nm, 1310nm, 1550nm, 1310/1550nm

Werkende Golflengte (MM.)

850nm, 1300nm

Verminderingsnauwkeurigheid

1 ~ 10dB ≤ ± 0.5dB; 11 ~ 20dB ≤ ± 1.0dB; 21 ~ 30dB ≤ ± 2.0dB

Maximum Optische Inputmacht

200mW

Werkende Temperatuur

- 40 ℃~ + 75℃

Opslagtemperatuur

- 40℃ ~ + 75℃

 

 

Eigenschappen 

 

Schakelaartype geschikt voor LC, FC, Sc, ST, E2000 en MU; 
Hoge prestatieseenheid; 
Stabiele verminderingswaarden; 
Mett Aangepaste eisen ten aanzien van orde; 
Milieustal. 

 

 

Toepassingen 

 

Vezel in de Lijn (FITL); 
Passieve Optische Netwerken; 
Vezel aan het Huis (FTTH); 
Testmateriaal; 
LANs en CATV; 
Videodistributie. 

 

Meetkundevereisten

De Straal van metalen kapendface

7mms ≦ R ≦ 25mm

Topcompensatie ≦ 50um

Kapsnede ≦ - U ≦ ≦ 50um van 50nms

Test door FOCC

 

 

Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

 

Bevestigde Singlemode Mannetje van de netwerkvezel LC UPC aan Wijfje Optische Demper 30dB

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie 
 

 

Schakelaartype

Verminderingswaarde

SCA = SC/APC

SCU = SC/UPC

LCA = LC/APC

LCU = LC/UPC

STU = ST/UPC

FCA = FC/APC

FCU = FC/UPC

01DB

02DB

03DB

04DB

05DB

06DB

07DB

08DB

09DB

10DB

11DB

12DB

13DB

14DB

15DB

16DB

17DB

18DB

19DB

20DB

21DB

22DB

23DB

24DB

25DB

26DB

27DB

28DB

29DB

30DB



Het verschepen van Hulpmiddelen of Aangepaste Methodes 


Het aangepaste van de de Vezel Optische Demper van de Configuratiewaaier Plastic Lichaam van Sc UPC 


FOCC-Kwaliteit van Vezel de Optische Dempers 


Het aangepaste van de de Vezel Optische Demper van de Configuratiewaaier Plastic Lichaam van Sc UPC   


Nota's: 


De prijzen en de specificaties zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar, is FOCC niet verantwoordelijk voor typografische of fotografische fouten, alstublieft ons in focc@fiberfocc.com voor gedetailleerd onderzoek contacteren. 

Contactgegevens
FOCC TECHNOLOGY CO,.LIMITED

Contactpersoon: Ms. Clare Wong

Tel.: 86-755-36933697

Fax: 86-755-86583530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)