DE VEZEL VAN MPO/MTP-DE OPTISCHE METHODES VAN DE PRODUCTIE STANDAARDpolariteit!

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Splitter

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

Certificaat
Van goede kwaliteit glasvezel patchkabels voor verkoop
Mej. Clare is zeer hardworking, zelfs hebben wij straalvertraging, kunnen wij nog haar bereiken en snel worden terugkoppelen

—— Amir

Het is zeer geduld en het verantwoordelijkheidsbedrijf, mijn ladingseinde in douane, FOCC brengt tijd door en helpt me om lading te behandelen, hartelijk dank

—— Guray

Pasky die hij goed van producten heeft gekend, verstrekt me de zeer goede dienst en snelle levering

—— Reza

Ik ben online Chatten Nu

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

China Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV leverancier

Grote Afbeelding :  Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCC
Certificering: FCC; CE; RHOS
Modelnummer: Focc-SP007

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Verpakking Details: 1 het stuk met Transparante Plastic Kwaliteitszak of voldoet aan Aangepast Vereiste
Levertijd: Levertijd 5 - 7 Werkdagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Levering vermogen: 8500 stukken per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Singlemode; Multimode Het Type van outputschakelaar: Sc; FC; ST; LC, enz.
Connector: ST UPC PLC Splitsersmodel: Module; Buis; Rek; Doos
Het werkgolflengte (NM): 1260 - 1650 Materiaal: ABS materiaal

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

 

 

De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider. Worden de de vezel optische splitser en koppeling gebruikt om optische signalen in diverse soorten netwerken te verdelen of te combineren, kenmerkt het brede werkende golflengtewaaier, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, hoge betrouwbaarheid en kleine grootte, en in PON-netwerken wijd gebruikt om het beheer van de optisch signaalmacht te realiseren. FOCC kan aanbiedend een gehele reeks Vezel Optische Splitsers die 1 x N, 2 x N die voor specifieke toepassingen worden gemaakt. Gelieve te heten voor voor nadere informatie het contacteren welkom. 

 

 

Toepassingen 

 

Optisch communicatiesysteem; 
Optisch Testend Systeem; 
Optische Vezelsensor; 
Optische Machtsverdeler; 

Optisch Signaaldistributie; 
Telecommunicaties op lange afstand; 
CATV-systemen & Vezeloptische sensoren; 
Lokaal gebiedsnetwerk. 

 

 

Eigenschappen 


Singlemode en multimode beschikbaar; 
Van de de industrienorm en douane beschikbare huisvesting; 

Aangepaste beschikbare verpakking; 
Verscheidenheid van beschikbare schakelaars; 
1x2, 1x4 en 1x n-de configuraties beschikbare van douanekoppelingen; 
Laag toevoegingsverlies. 
Ecologisch stabiel.  

 

 

Technische Gegevens

 

Rang

1x2 (2x2) MMC

1X3 MMC

3X3 MMC

1X4 MMC

P

A

P

A

P

A

P

A

Werkende golflengte

(NM)

850 of 1310, anderen op aangepast verzoek

Werkende bandbreedte

(NM)

±40

Typisch bovenmatig verlies (dB)

0.4

0.7

0.7

1

1

1.3

0.9

1.2

Toevoegingsverlies

(dB)

50/50

≤3.7/3.7

≤4.0/4.0

≤6.0

≤6.3

≤6.3

≤6.6

≤7.8

≤8.3

40/60

≤4.7/2.7

≤5.0/3.0

 

 

 

 

 

 

30/70

≤6.0/2.1

≤6.3/2.4

 

 

 

 

 

 

20/80

≤7.8/1.4

≤8.1/1.7

 

 

 

 

 

 

10/90

≤11.2/0.9

≤11.6/1.2

 

 

 

 

 

 

5/138

≤14.5/0.7

≤15.0/1.0

 

 

 

 

 

 

2/98

≤18.6/0.6

≤19.4/0.9

 

 

 

 

 

 

1/99

≤22.0/0.5

≤22.8/0.8

 

 

 

 

 

 

Uniformiteit (50/50) (dB)

≤0.5

≤0.8

≤0.6

≤0.9

≤1.2

≤1.6

≤1.2

≤1.5

Gerichtheid (dB)

≥ 40

Werkende temperatuur (℃)

- 40 ~ + 85

Vezeltype (um)

Multimode of aangepast verzoek 50/125 of 62.5/125

Afmetingen

(Ф×L) (mm)

250um naakte vezel

Ф3.0 × 45

Ф3.0 × 54

900um losse buis

Ф3.0 × 54

Ф4.0 × 70

0.9/2.0/3.0mm losse buis

90 × 20 × 10

N/A

 

 

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

 

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

 

 

Het verschepen door die volgt Hulpmiddelen of Aangepast Verzoek 

 

 

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

 

 

FOCC-Kwaliteit van de Vezel de Optische Splitser 

 

 

Industriële 1x2 de Kringssplitser van Vezel Optische Vlaklightwave voor FTTX/CATV

 

 

Nota's: 

 

De prijzen en de specificaties zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar. FOCC is niet de oorzaak van typografische of fotografische fouten. Voor nadere informatie tevreden om ons te contacteren is focc@fiberfocc.com direct, uw keuzen onder onze beste dienst. 

Contactgegevens
FOCC TECHNOLOGY CO,.LIMITED

Contactpersoon: Ms. Clare Wong

Tel.: 86-755-36933697

Fax: 86-755-86583530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)